Winklevoss Forecast Bitcoin to Reach $500K

Zwolennicy Bitcoinów Cameron Winklevoss i Tyler Winklevoss oczekują, że największa kryptokurcja według pułapu rynkowego osiągnie poziom 500.000 dolarów, jeśli społeczeństwo będzie nadal używać ram złota do wyceny Bitcoinów. Jeśli szukasz platformy kryptograficznej do handlu swoimi aktywami, odwiedź Gozo.pro, bezpieczną i niezawodną giełdę.

W ostatnim raporcie zatytułowanym „The Case for $500K Bitcoin“, bliźniacy Winklevoss podkreślają, że krypto waluta jest lepsza od tradycyjnych towarów, takich jak złoto i ropa naftowa, ponieważ aktywa cyfrowe mają właściwości przenośności, dzielenia i trwałości.

„Wierzymy jednak, że Bitcoin nadal będzie kanibalizować złoto i że ta historia rozgryzie się dramatycznie w ciągu następnej dekady“ – napisali bliźniacy w raporcie. Podczas gdy kapitalizacja rynkowa BTC wynosi około 360 miliardów dolarów, Bitcoin nadal jest niedoceniany jako cyfrowy skarb przez wielokrotność 45.

Cena Bitcoin, według Cameron i Tyler Winklevoss, może docenić 45x z miejsca, w którym jest dzisiaj, co oznacza, że możemy zobaczyć cenę 500.000 dolarów za 1 BTC. Założyciele kryptokurrency Gemini podkreślają, że prognoza nie uwzględnia możliwości Bitcoin’a „wyparcia części z 11,7 bilionów dolarów rezerw walutowych fiat posiadanych przez rządy“.

„Jeśli banki centralne zaczną dywersyfikować swoje zagraniczne zasoby fiatów nawet częściowo na Bitcoin, powiedzmy 10%, wtedy 45x zostanie skorygowany w górę do 55x lub 600.000 USD na Bitcoin, i tak dalej“, mówią bliźniacy Winklevoss.

W międzyczasie amerykańska giełda krypto walutowa Gemini kontynuuje swoją ekspansję na całym świecie z nową aprobatą brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA). Tym samym Gemini stało się pierwszą amerykańską giełdą kryptokasetową i drugą cyfrową firmą produkującą aktywa cyfrowe, która została dodana do listy licencjonowanych firm produkujących aktywa kryptokasetowe FCA.

Winklevoss Twins Launch Marketplace for Blockchain Digital Art Począwszy od stycznia 2020 r., firmy prowadzące szczególną działalność związaną z kryptografią w Zjednoczonym Królestwie są zobowiązane do przestrzegania zmienionych przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy, finansowania terroryzmu i przekazywania środków (informacje o płatniku) z 2017 r. (MLR) oraz do zarejestrowania się w FCA.